Bábätká

novorodenci

babatko1

.
.

Narodenie bábätka je pre každú maminu veľmi dôležitým a emotívnym okamžikom. Ani sa však nenazdáme a z bábätka je slečna či mládenec, puberťák a o chvíľu odchádza z domu. Newborn fotenie bábätiek je preto obľúbené u mamičiek po celom svete, aby si zvečnili tú krátku chvíľu, kedy bábo patrí len im.

Fotenie prebieha v mojom ateliéri v Bratislave, kde mám všetky potrebné rekvizity. Bábätká je najlepšie fotiť do 3 týždňov od narodenia, nakoľko vtedy ešte zvyčajne spinkajú tvrdo a dajú sa dobre polohovať, aby vznikli prekrásne zábery malých princezien a anjelikov. V neskoršom veku zvyčajne fotím detičky zobudené.

fotenie-deti-bratislava-2fotenie-deti-bratislava

.

V MiLi pictures sa snažím, aby ste dostali nádherné fotky a aj samotné fotenie bolo pre vás zážitkom.  Ak máte obľúbenú hudbu alebo námet na fotenie, stačí povedať a urobím všetko pre Vašu spokojnosť.

Ak chcete byť na fotenie správne pripravení, odporúčam bábätko pred fotením nakŕmiť a unaviť / zaujmite ho hrou, rozprávaním, spievaním…/ aby po ceste tvrdo zaspinkalo a mohli sme s ním nerušene pracovať alebo naopak ho nakŕmiť až v ateliéri, aby zaspinkalo až pred fotením.

Ceny fotenia nájdete v záložke aktuálne ceny. 

Extra ponuka:

Vaša fotoknižka z fotenia, formát 15×10 cm*:                 20 eur / ks

*alebo si objednajte originálnu fotoknižku, ktorá obsahuje vybrané zábery z fotenia a jedinečnú básničku vytvorenú priamo pre vás. Tlač je na lesklom fotopapieri. Dodanie fotografií sa pri objednaní knižky predlžuje u 5 dní.

net2

oliver2

.

newborn fotenie
IMG_3303logo
IMG_3618logo