fotograf BA

Ďakujem, že ste navštívili mojú stránku.

Volám sa Linda a svoju prvú zrkadlovku som si kúpila v roku 2006, keď som začala fotiť rôzne akcie a koncerty. Odvtedy som zostala verná Canonu a fotím s ním až dodnes, samozrejme s novším a kvalitnejším fotoaparátom i objektívmi. Už dlhšie sa venujem hlavne rodinnému foteniu a z akcií som zostala verná len svadbám, prípadne rodinným oslavám. Svojim klientom ponúkam možnosť využiť na fotenie môj fotoateliér v Bratislave na Prievozskej 18, prípadne si fotenie dohodneme v prírode a u fotenia bábätiek aj u vás doma.

U mňa v MiLi pictures si viete dohodnúť detské či rodinné fotenie, umelecké fotenie žien ako aj fotografovanie vašej svadby. Snažím sa do každého záberu vložiť kúsok seba a zároveň zachovať v ňom Vás a to, čo je pre vás typické. Vždy sa snažím, aby ste získali nielen krásne fotky, ale aj samotné fotenie bolo pre vás príjemným zážitkom.

V záložkách nájdete ukážky mojej práce zoradené podľa typu fotenia, tiež informácie o cenách, výstupe a priebehu fotenia. Plne rešpektujem Vaše súkromie a tak zverejňujem na stránke len fotografie, na ktoré mi dáte súhlas.

Ako to u mňa prebieha?

Dohodneme si termín fotografovania, na fotenie si pre Vás vždy rezervujem dostatok času, takže sa nemusíte obávať, či budú deti poslúchať alebo či stihneme všetko nafotiť. Po fotení do 3 dní Vám zašlem fotografie na výber a následne po vašom výbre do 14 dní dostanete upravené zábery podľa zvoleného balíčku. Platiť budete prevodom na bankový účet na základe faktúry, ktorú vám pošlem spolu s náhľadmi foto na výber. Tiež môžete sebe alebo známym zakúpiť poukaz na fotenie, ktorý vieme nastaviť presne podľa Vašich predstáv.

Nepatrím k fotografom, ktorí Vás zahltia množstvom nekvalitných záberov, len aby ste dostali čo najviac fotiek. Dávam si záležať na výbere a úprave každej fotografie. Všetky, aj neretušované zábery, ktoré získate prejdú základnou úpravou a korekciou. Vami vybrané foto na úpravu kompletne zretušujem a odovzdávam vo farebnej aj čiernobielej verzii.

 

.                                      Kontaktné údaje:                                                                                   Fakturačné údaje:

.                                     Linda Lalinská, 0911 027 684                                                           MiLi pictures s.r.o.
.                                     Rodinná fotografka Bratislava                                                         Broskyňová 1179/14A, Malinovo 900 45

.                                     linda@milipictures.sk                                                                            IČO: 50 713 167