Svadobné fotenie

Romantické fotenie

svadobnyfotografsvadobnefotenie

.

Svadba je zvyčajne najočakávanejší deň v živote väčšiny žien. Ak aj vy patríte k tým, ktoré chcú mať na tento DEŇ tie najkrajšie spomienky, výber správneho fotografa je veľmi dôležitý. Práve ten je schopný zachytiť vašu lásku a šťastie tak, aby ste pri každom prezretí vašich svadobných fotografií prežili tento deň znova.

.

Keď sa rozhodnete pre svadbu s MiLi pictures, zvečním pre vás celý Váš svadobný deň. Od ranných príprav cez obrad a skupinové fotenie, hostinu a večerný program či prvý tanec až po popolnočnú zábavu. Na CD a USB získate zábery z celého dňa / minimálne 500ks / a až 40 upravených fotografií podľa Vášho výberu. Fotenie a miesto fotenia prispôsobíme Vašim predstavám. Spomienky na váš jedinečný deň Vám môže pripomínať aj luxusná svadobná fotokniha alebo fotokniha klasik, zábery na USB či CD, tlačené spomienkové fotografie pre vašich hostí i pár tlačených záberov pre vás na stenu.

Cena za celodenné fotenie:  550 eur

Cena zahŕňa fotografovanie, post-produkciu, náklady na prepravu na dohodnuté miesto fotenia i svadby, v prípade záujmu možnosť využitia fotoateliéru v Bratislave, 2 stretnutia ohľadne fotenia – pred a po svadbe a požičanie rekvizít na fotenie. V cene fotenia získate tiež 40 profesionálne retušovaných fotografií na reklamnom USB/ CD a vytlačené fotografie v rozmere 10×15 cm plus 3 vybrané foto vytlačené vo formáte 13×18 cm.

Doplatky:

Cena za fotoknihu:  90 eur

A: luxusná fotokniha 20×20 cm v špeciálnej väzbe podľa vášho výberu, obsahuje 20 strán na kvalitnom fotopapieri s UV ochranou, špeciálnu fotografiu na titulnej strane.

B: fotokniha klasik 20×20 cm v kvalitnej pevnej väzbe podľa vášho výberu, obsahuje 20 strán na fotopapieri + 2 mini fotoknižky 15×10 cm pre rodičov v zošívanej väzbe

Fotoknižka 15×10 cm: 25 eur

Ak máte záujem o čiastočné svadobné fotenie alebo iný výstup ( knihy, menej či viac upravených fotografií, kratšie fotenie, fotenie len obradu… ), kedykoľvek sa môžete na mňa obrátiť. Požiadavky mojich klientov riešim individuálne a vždy sa snažím nastaviť cenu i podmienky tak, aby ste boli spokojní.

IMG_5437a

svadba

 

svadobne

IMG_5624aIMG_5648a

.

svadobnefotenie2